Malowanie dachów Cieszyn

Dla wielu osób malowanie dachów kojarzy się z praco- i czasochłonnym zadaniem. A do tego skomplikowanym. Owszem, może tak być, jeżeli samodzielnie wykonujesz tego typu zadanie, ale zdecydowanie odradzamy takie działania.

Dlaczego? Z powodu ryzyka, które dotyczy zarówno Twojego bezpieczeństwa, jak i użycia niewłaściwych materiałów. Zamiast samodzielnie podejmować się malowania dachów, skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy wykonają to zadanie za Ciebie. W ten sposób zyskasz pewność jakościowego wykonania pracy.

Jeśli mieszkasz w Cieszynie i szukasz profesjonalnej firmy do malowania i czyszczenia dachów, nie wahaj się skorzystać z naszych usług. Oferujemy wysoką jakość usług, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zleceń.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby i otrzymać wstępną wycenę. Niezwłocznie podejmiemy działania, aby zapewnić Ci usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Zaufaj naszej firmie i ciesz się pięknym, odświeżonym dachem, który będzie chronił Twój dom przez wiele lat.

Malowanie dachu – kiedy się na to zdecydować?

Zadbany dach to gwarancja bezpieczeństwa i estetycznego wyglądu. Nie da się jednak ukryć, że dach niszczeje wraz z upływem czasu. Zwłaszcza w naszym klimacie, gdzie każda z pór roku oznacza inne warunki atmosferyczne. Twój dach jest więc narażony na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wiatr i mróz, a do tego naturalne zabrudzenia.

Malowanie dachu jest najlepszym sposobem na odświeżenie jego wyglądu i zapobieganie szybszej degradacji. Możesz wybrać specjalne farby i materiały, które chronią przed działaniem czynników atmosferycznych lub po prostu uzupełnić istniejące warstwy lakieru.

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na tę pierwszą opcję, ponieważ proces malowania dachu na nowo, zabezpiecza całą powierzchnię, dzięki czemu można przedłużyć jego trwałość o kolejne lata. Ponadto, malowanie dachów odświeża także wygląd budynków, a tym samym podnosi ich wartość, co ma spore znaczenie w przypadku wystawienia domu na sprzedaż.

Kiedy warto skorzystać z usługi malowania dachów? W dwóch przypadkach:

  1. Jeżeli Twój dach nie był malowany już od kilkunastu lat.

  2. Jeżeli zauważysz niepojące oznaki starzenia dachu (np. odpryski, łuszczenie się farby, zniszczenie materiału).

Warto pamiętać, że regularne malowanie dachów może zapobiegać kosztownym naprawom w przyszłości! Nasze doświadczenie jasno pokazuje, że regularne malowanie dachów to najlepszy sposób jego zabezpieczania. Jest zdecydowanie tańsze i szybsze niż wymiana poszycia, a jednocześnie przywraca świeży wygląd i lepiej chroni budynek.

Zdajemy sobie sprawę, że malowanie dachów może być dla wielu osób poważnym problemem i sporym wyzwaniem. Jednak nie musi tak być, jeśli skorzystasz z naszych usług. Oferujemy profesjonalne malowanie dachów w Cieszynie i okolicy, które odmieni wygląd Twojego domu. Dzięki naszym usługom, Twój dach zyska nowe życie i odzyska swój pierwotny blask.

Sprawdź sam!

Nie tylko malowanie dachów, czyli dodatkowe usługi naszej firmy

Nasza firma zapewnia nie tylko malowanie, ale również czyszczenie dachów i dachówek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to, aby regularnie czyścić dach, ponieważ pozwala to uniknąć problemów z wilgocią, grzybem i innymi szkodnikami. Czysty dach pozwala również przedłużyć jego żywotność i zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom domu. A to elementy, obok których nie można przejść obojętnie.

Jako profesjonalna firma mamy w swojej ofercie także dodatkowe usługi około remontowe, w tym:

  • malowanie elewacji,

  • impregnację dachówek,

  • montaż, naprawę i czyszczenie rynien oraz śniegołapów,

  • renowację i czyszczenie kostki brukowej.

Zrealizowaliśmy już wiele prac w mieście Cieszyn i okolicznych miejscowościach, a każde kolejne zlecenie traktujemy z należytą uwagą i przed malowaniem/czyszczeniem dachu, zapewniamy klientom wycenę. Stawiamy na dobry kontakt, uczciwość i jakość, co przekłada się na doskonałe rezultaty już od wielu lat. Pracujemy zgodnie ze standardami branżowymi, a nasi pracownicy są gotowi doradzić na każdym etapie zlecenie.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pomocą formularza na stronie internetowej. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby przywrócić piękny wygląd Twojemu dachowi.

Oferujemy konkurencyjne ceny i szybki termin realizacji zleceń, a ponadto, nasze usługi są polecane przez wielu zadowolonych klientów. Zobacz galerię zrealizowanych prac i dołącz do grupy zadowolonych klientów.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!