Malowanie dachów Dąbrowa Górnicza

Dachy w miastach, zwłaszcza tych uprzemysłowionych, są narażone na większe zanieczyszczenia, a tym samym łatwiej ulegają zniszczeniom. Są w końcu pierwszą linią obrony przed deszczem, brudem, pyłem czy silnym wiatrem, a upływający czas również nie jest dla nich łaskawy.

Warstwa po warstwie osiada kurz, a farba, która kiedyś zachwycała świeżym kolorem, teraz straszy odpryskami i korozją. Na szczęście nie musi tak być, bo wystarczy odrobina doświadczenia i profesjonalizmu, aby przywrócić dachom im pierwotny wygląd.

Nasza firma oferuje usługi malowania dachów w Dąbrowie Górniczej i okolicach. Bez względu na to, czy potrzebujesz jedynie odświeżenia koloru dachu, czy też kompleksowego malowania wraz z czyszczeniem i naprawą, jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom.

Dąbrowa Górnicza: malowanie dachu krok po kroku

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w malowaniu dachów, korzystamy z wysokiej jakości farb i materiałów, aby zapewnić trwałe i estetyczne efekty. Dbamy również o bezpieczeństwo podczas prac na dachu, stosując odpowiednie zabezpieczenia.

Z doświadczenia wiemy, że malowanie dachu to misterna i starannie zaplanowana operacja, która przywraca nie tylko estetykę, ale także ochronę konstrukcji. Przyjrzyjmy się temu procesowi krok po kroku:

 1. Przygotowanie dachu – działania, które obejmują usuwanie zanieczyszczeń, mycie powierzchni i ocenę stopnia uszkodzeń. Czasami samo malowanie może nie wystarczyć, a konieczny będzie remont dachu, którym również się zajmujemy.

 2. Drobne naprawy i przygotowanie do pracy – popękane dachówki, ubytki w pokryciu czy nieszczelności wymagają uwagi i naprawy jeszcze przed przystąpieniem do malowania dachów. Pozwoli to specjalistom lepiej zadbać o poszycie, a samemu dachowi przedłuży żywotność.

 3. Wybór farb i kolorów – wybór, który pozostawiamy naszym klientom, ale jednocześnie służymy fachową pomocą w tym zakresie. Duże doświadczenie na rynku umożliwia nam sprawne poruszanie się pomiędzy różnymi ofertami, dzięki czemu możemy podpowiedzieć, jakie farby i materiały sprawdzą się najlepiej w danym przypadku.

 4. Zabezpieczenie elementów na dachu – malowanie dachów to nie tylko odświeżenie poszycia, ale również drobne prace wykonane w jego obrębie, w tym zabezpieczenie kominów, okien czy śniegołapów i rynien.

 5. Malowanie dachów – i wreszcie czas na malowanie dachów, czyli najważniejsze prace budowlane w tym zakresie. Jako doświadczona firma możemy wykonać to szybko, sprawnie i w atrakcyjnej cenie.

Działamy na obszarze Śląska (Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice i miasta z okolic), a także Małopolski. Jeżeli potrzebujesz usługi obejmującej malowanie dachów, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Inne usługi, które świadczymy w Dąbrowie Górniczej

Podczas lat pracy, obsłużyliśmy wiele domów prywatnych, mieszkań, lokali użytkowych, biur i instytucji z Dąbrowy Górniczej i okolic i na podstawie naszego doświadczenia, stworzyliśmy ofertę dopasowaną do różnych potrzeb. Dlatego też nie ograniczamy się do malowania dachów, ale wykonujemy również inne prace, w tym:

 • renowacja dachów (wymiana dachówek, usunięcie niebezpiecznych elementów, impregnacja dachówki),

 • montaż i demontaż rynien oraz śniegołapów,

 • remonty domów (malowanie elewacji),

 • prace na wysokości (np. przy malowaniu wież kościelnych),

 • usuwanie zalegającego śniegu z dachów wielkopowierzchniowych,

 • renowacja kostki brukowej.

Cieszymy się dużym zaufaniem w branży, a we współpracy z klientami stawiamy na szybką realizację, satysfakcję odbiorcy i gwarancję zadowolenia. Zapewniamy również darmową wycenę na terenie Dąbrowy Górniczej.

Każda usługa jest przez nas wykonywana na 100 procent – fachowo i bezpiecznie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Jeżeli stawiasz na profesjonalnego wykonawcę malowania dachów, ekipa naszych doświadczonych pracowników jest do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń i zleć nam malowanie dachów, a zyskasz nie tylko estetyczny wygląd budynku, ale również spokój na długie lata. Skorzystaj z naszych usług już dzisiaj!

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!