Malowanie dachu jest ważnym elementem konserwacji każdego budynku, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Dach pełni wiele ważnych funkcji, chroniąc budynek przed deszczem, śniegiem, wiatrem i słońcem, a jego konserwacja jest kluczowa, aby zapewnić jego trwałość i wydajność.

Właściwe malowanie dachu może znacznie wpłynąć na jego wytrzymałość, a także poprawić jego wygląd.

Jeśli szukasz usług malowania dachów w Dobczycach i okolicach, to warto skorzystać z usług doświadczonej i profesjonalnej firmy.

Dobra firma będzie w stanie zaproponować Ci nie tylko malowanie, ale także czyszczenie dachu, co jest ważne dla utrzymania jego trwałości. Wyczyścić należy zarówno dachówki, jak i rynny, aby zapobiec zatykaniu i zalewaniu.

Nasza firma zajmująca się malowaniem oraz czyszczeniem dachów w Dobczyce i okolicy dysponuje specjalistycznym sprzętem i narzędziami, aby zapewnić skuteczne i dokładne malowanie oraz czyszczenie dachów.

Ważne jest również stosowanie odpowiednich farb i impregnatów, które zapewnią dachowi trwałość i ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Masz więc szczęście, bo dokładnie to robimy!

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!