Malowanie dachów – Dolny Śląsk

Twój dach stracił swój intensywny kolor? Straszy brudnymi zaciekami, plamami i zmatowiałym kolorem? Na szczęście nie musi tak być, ponieważ możesz go odświeżyć niewielkim kosztem. Skorzystaj z naszej usługi malowania dachów i przywróć piękny kolor dachówki. To prostsze niż myślisz – sprawdź sam.

Malowanie dachów na terenie Dolnego Śląska to nasza codzienność. Pozwól więc nam zadbać także o Twój dach, a efekty przerosną Twoje oczekiwania.

Malowanie dachów na Dolnym Śląsku – kto może skorzystać z oferty?

Naszymi klientami są wszyscy, którzy cenią sobie komfort i walory estetyczne w swoim otoczeniu. W końcu zadbany dach to zadbany dom. Doświadczenie zdobyte podczas wielu zleceń pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

Wybierając naszą firmę, masz pewność, że Twój dach będzie pięknie odnowiony. Zobacz więc, co możemy dla Ciebie zrobić:

Dolny Śląsk – malowanie dachów i inne usługi naszej firmy:

 • ·         malowanie dachów z blachy i dachówek,
 • ·         impregnacja dachów, czyli zabezpieczenie ich na przyszłość,
 • ·         mycie i czyszczenie dachów,
 • ·         neutralizacja zabrudzeń różnego rodzaju (plamy, kurz, zacieki, mikroorganizmy itd.),
 • ·         renowacja i konserwacja dachów,
 • ·         remonty dachu,
 • ·         profesjonalne doradztwo.

Tak! Malowanie dachów jest naszą specjalnością. Dzięki nam Twój dach znów będzie wyglądał jak nowy, a Ty będziesz miał pewność, że wszystko zostało wykonane profesjonalnie.

Konserwacja (czyszczenie i malowanie) dachu – Dolny Śląsk. Zobacz, dlaczego warto!

Niektórzy z naszych klientów pytają nas, czy malowanie dachu się opłaca. W końcu w ten sposób przywraca się świeży kolor, co – owszem, wygląda ładnie – ale nic więcej. Nic bardziej mylnego, ponieważ malowanie dachu to nie tylko zadbanie o warstwę wizualną, ale również o aspekty techniczne.

Jakie są zalety z malowania dachu? Zobacz poniżej:

 • ·         czystość i wysoka estetyka, która wpływa na wizualny odbiór całego otoczenia,
 • ·         zwiększona odporność na działanie czynników zewnętrznych (np. kwaśny deszcz, pył, zarysowania), ponieważ w pracy stosujemy wysokiej jakości środki ochronne,
 • ·         wysoka jakość wykonania – połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala nam zapewniać usługi na najwyższym poziomie,
 • ·         wzrost wartości – odświeżony dach to nowy dach i tak samo jest wyceniany.

Jak widzisz, malowanie dachów to nie tylko praktyczna usługa. To inwestycja w przyszłość Twojego domu. Zadbaj o swoje nieruchomości i zleć nam pomalowanie dachu. Dolny Śląsk – zgłoś się do nas, a ostateczny rezultat Cię pozytywnie zaskoczy.

Malowanie dachów – Dolny Śląsk. Ile kosztuje nasza usługa?

Staramy się dostarczać wysoką jakość w atrakcyjnej cenie i udowadniamy, że takie połączenie jest możliwe, o czym przekonało się już wielu klientów. Trudno jednak podać cenę takiej usługi bez poznania wszystkich szczegółów. Dlaczego? Ponieważ na ostateczna kwotę wpływa wiele rzeczy: stan poszycia dachowego, wielkość i kształt dachu, rodzaj wybranych usług i wykorzystanych produktów.

Dlatego skontaktuj się z nami, a ustalimy detale współpracy.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!