Malowanie dachów – Dolny Śląsk

Twój dach stracił swój intensywny kolor? Straszy brudnymi zaciekami, plamami i zmatowiałym kolorem? Na szczęście nie musi tak być, ponieważ możesz go odświeżyć niewielkim kosztem. Skorzystaj z naszej usługi malowania dachów i przywróć piękny kolor dachówki. To prostsze niż myślisz – sprawdź sam.

Malowanie dachów na terenie Dolnego Śląska to nasza codzienność. Pozwól więc nam zadbać także o Twój dach, a efekty przerosną Twoje oczekiwania.

Malowanie dachów na Dolnym Śląsku – kto może skorzystać z oferty?

Naszymi klientami są wszyscy, którzy cenią sobie komfort i walory estetyczne w swoim otoczeniu. W końcu zadbany dach to zadbany dom. Doświadczenie zdobyte podczas wielu zleceń pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

Wybierając naszą firmę, masz pewność, że Twój dach będzie pięknie odnowiony. Zobacz więc, co możemy dla Ciebie zrobić:

Dolny Śląsk – malowanie dachów i inne usługi naszej firmy:

 • ·         malowanie dachów z blachy i dachówek,
 • ·         impregnacja dachów, czyli zabezpieczenie ich na przyszłość,
 • ·         mycie i czyszczenie dachów,
 • ·         neutralizacja zabrudzeń różnego rodzaju (plamy, kurz, zacieki, mikroorganizmy itd.),
 • ·         renowacja i konserwacja dachów,
 • ·         remonty dachu,
 • ·         profesjonalne doradztwo.

Tak! Malowanie dachów jest naszą specjalnością. Dzięki nam Twój dach znów będzie wyglądał jak nowy, a Ty będziesz miał pewność, że wszystko zostało wykonane profesjonalnie.

Konserwacja (czyszczenie i malowanie) dachu – Dolny Śląsk. Zobacz, dlaczego warto!

Niektórzy z naszych klientów pytają nas, czy malowanie dachu się opłaca. W końcu w ten sposób przywraca się świeży kolor, co – owszem, wygląda ładnie – ale nic więcej. Nic bardziej mylnego, ponieważ malowanie dachu to nie tylko zadbanie o warstwę wizualną, ale również o aspekty techniczne.

Jakie są zalety z malowania dachu? Zobacz poniżej:

 • ·         czystość i wysoka estetyka, która wpływa na wizualny odbiór całego otoczenia,
 • ·         zwiększona odporność na działanie czynników zewnętrznych (np. kwaśny deszcz, pył, zarysowania), ponieważ w pracy stosujemy wysokiej jakości środki ochronne,
 • ·         wysoka jakość wykonania – połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala nam zapewniać usługi na najwyższym poziomie,
 • ·         wzrost wartości – odświeżony dach to nowy dach i tak samo jest wyceniany.

Jak widzisz, malowanie dachów to nie tylko praktyczna usługa. To inwestycja w przyszłość Twojego domu. Zadbaj o swoje nieruchomości i zleć nam pomalowanie dachu. Dolny Śląsk – zgłoś się do nas, a ostateczny rezultat Cię pozytywnie zaskoczy.

Malowanie dachów – Dolny Śląsk. Ile kosztuje nasza usługa?

Staramy się dostarczać wysoką jakość w atrakcyjnej cenie i udowadniamy, że takie połączenie jest możliwe, o czym przekonało się już wielu klientów. Trudno jednak podać cenę takiej usługi bez poznania wszystkich szczegółów. Dlaczego? Ponieważ na ostateczna kwotę wpływa wiele rzeczy: stan poszycia dachowego, wielkość i kształt dachu, rodzaj wybranych usług i wykorzystanych produktów.

Dlatego skontaktuj się z nami, a ustalimy detale współpracy.