Malowanie dachów Gdów

Malowanie dachów to proces, który powinien być przeprowadzany regularnie, bo tylko wtedy ma się pewność, że pokrycie spełnia swoje zadanie w stu procentach. A przecież lista tych zadań jest więcej niż długa.

Łatwo o tym zapomnieć w nawale codziennych obowiązków i zbyt często przypominamy sobie o konserwacji dachu, gdy pojawiają się bardziej zaawansowane problemy, takie jak przecieki czy uszkodzone dachówki.

Dlatego też zalecamy profesjonalne malowanie dachów w odstępach kilku-kilkunastu lat (w zależności, jaki jest rodzaj dachu), ponieważ sprawdza się tutaj złota zasada: lepiej zabezpieczać niż leczyć. Prace z zakresu malowania dachów są prostsze i - przede wszystkim - tańsze niż naprawa, która może mocno drenować portfele.

Gdzie jednak znaleźć firmę, która idealnie wykona powierzone jej zadania? Odpowiedzią jest nasza oferta! Jesteśmy gotowi do wykonania każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, a nasze podejście zaskarbiło sobie zaufanie klientów na terenie całej Polski.

Zgłoś się do naszych doświadczonych fachowców, a już wkrótce i Twój dach odzyska swój piękny wygląd.

Kompleksowe usługi związane z konserwacją pokryć dachowych i zakresu malowania dachów

Mamy na koncie setki realizacji (niektóre z nich można podejrzeć w naszym portfolio) na terenie całego kraju. Każdą usługę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu klient ma pewność, że została ona skrojona na miarę jego potrzeb.

Szczycimy się zaufaniem naszych klientów i świetną renomą, co jest najlepszą wizytówką. Zapracowaliśmy na takie opinie ciężką pracą, a ta jakość nie wzięła się znikąd, ponieważ każdemu dachowi poświęcamy 100 procent uwagi i dbamy o najmniejsze szczegóły zlecenia. Usuwamy zabrudzenia, wymieniamy uszkodzone elementy, zabezpieczamy dachówki i zajmujemy się malowaniem dachów. Dzięki takiemu podejściu, wyglądają one jak nowe i służą dobrze przez kolejne długie lata.

Serdecznie zachęcamy więc do skorzystania z usług naszej firmy. Sprawdź dotychczasowe realizacje w naszej galerii, aby zobaczyć, jak efektywnie może prezentować się dach po naszych pracach.

Specjaliści w branży czyli pozostałe usługi naszej firmy!

Chociaż naszą specjalnością jest malowanie dachów, to z powodzeniem wykonujemy również inne prace konserwacyjno-remontowe w obrębie nieruchomości. Nasza firma działa zarówno na zlecenie prywatnych klientów, jak i przedsiębiorstw i instytucji publicznych, a do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, co obejmuje m.in. bezpłatną wycenę.

Podejmujemy różnorodne działania, które pozwalają zachować dach i dom w pięknym stanie na długi czas. Zobacz, co możemy zrobić!

  • Odśnieżanie pokrycia dachów płaskich,

  • mycie i impregnacja dachówki,

  • inspekcja dachów,

  • malowanie elewacji,

  • prace związane z montażem pokryć dachowych,

  • wymiana rynny i śniegołapu,

  • odświeżanie kostki brukowej.

Zapewniamy jednocześnie konkurencyjne ceny, udowadniając, że można zachować wysoką jakość przy atrakcyjnym cenniku prac. Ponadto chętnie dzielimy się bogatym doświadczeniem, doradzając m.in. jakie materiały i farby wybrać, aby spełniały oczekiwania klientów. Gwarantujemy wieloletnią trwałość efektów, dzięki czemu oddane przez nas pokrycia dachowe zachowają swój urok przez lata.

Zobacz pełną ofertę naszych działań i skorzystaj z niej już dzisiaj. Skontaktuj się z nami, aby poznać dostępne terminy realizacji prac w Małopolsce (Gdów, Kraków, Wieliczka) i na Śląsku. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!