Malowanie dachów Istebna

Wymalowanie i wyczyszczenie dachu to jedne z ważniejszych działań, jakie trzeba wykonać, aby zadbać o swój dom i chronić go przed uszkodzeniami oraz zniszczeniami, które mogą mieć przykre konsekwencje. Jeśli mieszkasz w Istebnej, nasza firma malarska jest gotowa zadbać o Twoją dachówkę i dach w najlepszy możliwy sposób.

Co to oznacza w praktyce?

Oferujemy kompleksowe usługi malowania i czyszczenia dachów, dzięki czemu Twój dach będzie prezentował się idealnie i zachowa swoją funkcjonalność przez długi czas. Działamy sprawnie i terminowo, a także przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, bo wiemy, że w przypadku tego rodzaju prac czas ma kluczowe znaczenie.

Zaufało nam już wielu klientów, dołącz do tego grona i ciesz się pięknym, bezpiecznym i szczelnym dachem przez długie lata!

Istebna: malowanie dachu – czy to konieczność?

Wiele osób uważa malowanie dachu za opcjonalną czynność. Nie powinno to dziwić, bo często na pierwszy rzut oka dachy wyglądają dobrze. Niestety, problemy mogą się już rozwijać, a zbyt późna reakcja to nie tylko większa ilość pracy, ale również znacznie bardziej kosztowna inwestycja.

Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy dokonają oceny stanu poszycia dachowego i w przypadku zauważenia problemów, doradzą najlepsze rozwiązanie.

i chociaż malowanie dachu nie zawsze okazuje się bezwzględną koniecznością w danym momencie, to jeśli Twój dach ma już kilkanaście lat i w tym czasie nie był poddawany renowacji, warto się na to zdecydować.

Jak mówi stare polskie przysłowie "lepiej zapobiegać niż leczyć" i w naszej branży jest ono nad wyraz aktualne.

Istnieje kilka kluczowych powodów, dla których warto rozważyć malowanie dachu. Oto one:

  • lepsza ochrona przed warunkami atmosferycznymi (opady deszczu i śniegu, słońce, wiatr, mróz),

  • zabezpieczenie przed korozją i innymi zniszczeniami,

  • poprawa estetyki i wzrost wartości budynku,

  • oszczędność finansowa w dłuższej perspektywie czasu.

Malowanie dachu to inwestycja w bezpieczną przyszłość swoją i swojej rodziny, dlatego jest to jedna z najważniejszych opcji z naszej oferty. Jeżeli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, skontaktuj się z nami. Oferta obejmuje cały powiat cieszyński (Istebna, Cieszyn, Ustroń i inne miejscowości).

Sprawdź naszą ofertę dopasowaną do różnych potrzeb

Nasza firma malarska w Istebnej to gwarancja najwyższej jakości usług w konkurencyjnej cenie. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w pracę sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu związanemu z malowaniem i czyszczeniem dachów.

W naszej pracy korzystamy z najwyższej jakości farb i preparatów, dzięki czemu efekt pracy będzie trwały i odporny na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Jeśli Twój dach wymaga wyczyszczenia, z pewnością warto zwrócić uwagę na jego stan i podjąć odpowiednie działania. Usuwanie mchu i porostów, a także czyszczenie odłamków i innych zanieczyszczeń, pozwoli na utrzymanie dachu w dobrym stanie przez naprawdę długi czas. Czasami jednak nie do końca wiadomo, która usługa będzie idealna w danym przypadku, w związku z tym zapewniamy wycenę i ocenę stanu technicznego.

Stawiamy na indywidualne podejście, bo każdy dach jest inny i ma inne wymagania. Wsłuchujemy się dokładnie w potrzeby naszych klientów i na tej podstawie, wyceniamy zlecenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i sprawdzenia, jak wiele korzyści można uzyskać dzięki naszej pracy. Napisz lub zadzwoń, aby ustalić szczegóły dalszej współpracy.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!