Malowanie dachów Jaworzno

Hasło "remont dachu" brzmi dla wielu osób przerażająco, bo przed ich oczami roztaczają się wizje kosztownych napraw, rozbiórki, ponowny montaż okien, tynkowanie czy murowanie. Nie da się ukryć, że i takie usługi są czasem potrzebne, aby profesjonalnie zadbać o dom, ale w wielu przypadkach wystarczy samo malowanie dachu, które zabezpieczy go na wiele lat.

Malowanie dachu jest ważnym elementem konserwacji każdego budynku, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Solidnie wykonany dach pełni wiele ważnych funkcji, chroniąc budynek przed deszczem, śniegiem, wiatrem i słońcem, a jego konserwacja jest kluczowa, aby zapewnić trwałość i wydajność energetyczną budynku.

Co więcej, właściwe malowanie dachu może znacznie wpłynąć na jego wytrzymałość, a także poprawić jego wygląd, co z kolei przekłada się na wzrost wartości nieruchomości, co może być znaczącym atutem w przypadku chęci jej sprzedaży. Nasze doświadczenie pokazuje, że odnowiony dach przekłada się na nawet kilkuprocentowy wzrost wartości budynku, przy czym samo malowanie nie kosztuje dużo.

Malowanie dachów na terenie Jaworzna – postaw na fachowców w swojej branży!

Jeśli szukasz usług malowania dachów w Jaworznie, to warto wybrać specjalistów i skorzystać z doświadczenia profesjonalnej firmy. Dobra firma będzie w stanie zaproponować Ci nie tylko malowanie, ale także czyszczenie dachu, co jest ważne dla utrzymania jego trwałości i lepszego przygotowania poszycia na kolejne prace konserwatorskie. Co ważne, a o czym łatwo zapomnieć podczas zlecania pracy, wyczyścić należy zarówno dachówki, jak i rynny, aby zapobiec zatykaniu i zalewaniu elewacji oraz wnętrz.

Firma zajmująca się malowaniem dachów  powinna dysponować specjalistycznym sprzętem i narzędziami, aby zapewnić skuteczne i dokładne malowanie oraz czyszczenie dachów. Ważne jest również stosowanie odpowiednich farb i impregnatów, które zapewnią dachowi trwałość i ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Masz więc szczęście, bo dokładnie to robimy! Posiadamy niezbędny sprzęt, lata doświadczenia i działamy na terenie Jaworzna oraz okolic. Wykonujemy nie tylko podstawowe prace w obrębie czyszczenia, impregnacji oraz malowania dachów, ale również inne prace porządkowe, dzięki czemu możesz kompleksowo zadbać o swój dom!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zobacz również galerie dotychczasowych prac, które wykonaliśmy w całej Polsce.

Nie tylko malowanie dachu – stworzyliśmy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Cenimy sobie zdanie naszych klientów i na podstawie ich opinii rozbudowaliśmy naszą ofertę o dodatkowe usługi. Dzięki temu zlecenia mogą obejmować szerszy zakres, a nasi klienci jednorazowo otrzymują wysokiej jakości pracę w atrakcyjnej cenie.

Czym się zajmujemy?

  • Dachy (dachówka każdego rodzaju, blacha, blachodachówka itd.) – malowanie, czyszczenie, odświeżanie, impregnacja, wymiana uszkodzonych elementów, odśnieżanie.

  • Elewacje – mycie, czyszczenie i malowanie elewacji domów jednorodzinnych i bloków.

  • Podjazdy z kostki brukowej – oferujemy czyszczenie i odchwaszczanie podjazdów z kostki.

  • Rynny i śniegołapy – montaż, wymiana i czyszczenie przed sezonem jesienno-zimowym.

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, bo nie ma dwóch takich samych przypadków. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wyślemy do Ciebie naszych specjalistów, aby ocenili zakres prac i ich koszt. Jedno jest pewne – nasz cennik jest atrakcyjny, bo udowadniamy, że profesjonalizm może iść w parze z dobrą ceną i wysoką jakością.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz, aby omówić szczegóły działania, a my zajmiemy się całą resztą. Dla nas dobry kontakt to podstawa, więc możesz mieć gwarancję, że sprawie i profesjonalnie podejdziemy do Twojego zapytania.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!