Malowanie dachów Katowice

Jesteśmy firmą, która stara się osiągnąć doskonałość w tym, co robi na co dzień. Jako ekspert w malowaniu dachów, zdobyliśmy wiele pozytywnych opinii od klientów, którzy chwalą nasze profesjonalne podejście, wysoką jakość usług i zaangażowanie w swoją pracę.

Nic dziwnego, bo dla nas malowanie dachówki to nie tylko estetyczny zabieg, ale również praktyczny, który zabezpiecza dach przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki regularnemu malowaniu i czyszczeniu dachówki, zwiększamy jej trwałość oraz zapewniamy ochronę przed wilgocią, mrozem i promieniowaniem UV, co ma szczególne znaczenie w naszym klimacie, w którym dachy są narażone na trudne warunki.

Pozwól, że przybliżymy Ci tajniki i efekty naszej pracy oraz pokażemy, jak wygląda malowanie dachów w praktyce.

Profesjonalne malowanie dachów w Katowicach: wieloletnie doświadczenie i lata doświadczenia

Nasza usługa malowania dachów to jak powrót do przeszłości - odnawiamy kolory, przywracając domom dawny blask i estetyczny wygląd całego budynku. Dzięki profesjonalnej pracy naszych fachowców, Twoja dachówka znów zachwyca. A co ważne, jest zabezpieczona przed upływem czasu, procesami niszczenia (np. korozji) i szkodliwym działaniem warunków zewnętrznych.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą, która wykonuje usługi na najwyższym poziomie. Dosłownie i w przenośni, bo obsługujemy zarówno piętrowe domy prywatne, jak i wysokie budynki czy kościoły. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego koloru i rodzaju farby, bo z doświadczenia wiemy, że to kwestia nie tylko estetyki, ale również zabezpieczenia. Z czystym sumieniem możemy polecić najlepsze firmy i rozwiązania.

Z nami Twój dach nabierze elegancji, charakteru i niepowtarzalnego uroku, którym będziesz mógł się zachwycać przez kolejne lata. Specjalizujemy się w trudnych zadaniach, bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Malowanie, mycie dachu, a może usługi impregnacji dachówki (ceramicznej, blachodachówki itd). Wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego klienta, przedłużając żywotność dachów na terenie całego kraju – od Śląska (Katowice, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy i pozostałe miasta) po inne województwa.

Zleć nam malowanie – niech Twój dach wygląda jak nowy ponownie!

Malowanie dachu i malowanie elewacji, czyli co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Chociaż malowanie dachów to nasza specjalność, z powodzeniem realizujemy również inne usługi w województwie śląskim i okolicach.

Jakie? Ich lista jest długa, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując darmową wycenę i profesjonalne wsparcie na każdym etapie pracy. Co składa się na naszą ofertę?

Wykonujemy:

  • czyszczenie dachów z mchów, porostów, sadzy i innych zabrudzeń,

  • malowanie elewacji budynków prywatnych i przedsiębiorstw,

  • odtłuszczenie powierzchni dachówki, blachy ,

  • renowację kostki brukowej,

  • szybkie i sprawne montaże rynien oraz śniegołapów,

  • odśnieżanie dachów.

Działamy profesjonalnie i terminowo, z nastawieniem na potrzeby klienta. I to niezależnie od okoliczności, bo zarówno proces malowania dachów, jak i inne usługi wymagają podobnego podejścia. Nasza firma je zapewnia.

Dzięki naszej pracy, Twój dach będzie wyglądał jak nowy i przyciągnie uwagę swoją estetyką. Ponadto, zabezpieczysz swoje mieszkanie przed wodą deszczową i innymi negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Jeśli szukasz ekspertów w malowaniu i czyszczeniu dachówek w Katowicach lub na terenie Śląska, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz najlepsze rozwiązania dla Twojego dachu.

Chcesz nam zlecić inną usługę w tym zakresie. Skontaktuj się z nami – sprawdzimy Twoje wymagania i powiemy, co możemy dla Ciebie zrobić.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!