Malowanie dachów Kęty

Proces malowania dachów mógłby się wydawać prostym, wręcz banalnym zadaniem. To w końcu odświeżenie dachówki. Jednak to zwykłe odświeżenie dachów niesie za sobą ogromne zmiany – nie tylko wizualne.

Nasza firma specjalizuje się w malowaniu i czyszczeniu dachów i dachówek w Kętach. Wiemy, jak ważna jest ta część każdego domu, dlatego zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Bez względu na to, czy chodzi o malowanie czy czyszczenie, dbamy o to, by praca była wykonana w sposób dokładny i staranny. Nasze usługi gwarantują nie tylko estetyczny wygląd dachu, ale również zwiększenie trwałości i ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Każdy dach ma za sobą inną historię. Czasami są to lata zbierania zabrudzeń, pyłu i kurzu, innym razem uszkodzenia związane z silnym nasłonecznieniem lub wilgocią. Zrozumienie tej historii to ważny etap w doborze materiałów i odpowiednim przygotowaniu poszycia na nadchodzące prace renowacyjne.

Jak wygląda proces malowania dachów?

Malowanie dachu to proces, na który składa się kilka etapów. Zaczynamy od starannej inspekcji, analizując każdy szczegół i charakterystykę dachu – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy jak najlepiej zaplanować kolejne kroki.

Następnie, jak na profesjonalistów przystało, przygotowujemy nasze narzędzia i niezbędny sprzęt, oczyszczamy powierzchnię dachu, usuwając z niej zanieczyszczenia i stare farby, aby stworzyć idealną powierzchnię pod kolejne warstwy malowania.

I wreszcie główne zadanie, czyli malowanie dachu. Rozpoczynamy od precyzyjnego nakładania podkładu, który stanowi bazę dla naszych kolejnych działań. Profesjonalne malowanie opiera się na doborze sprawdzonych technik, więc łączy nowoczesność z dużym doświadczeniem ze swojej pracy z wcześniejszych lat. Korzystamy również z najlepszych materiałów, a naszym klientom doradzamy w wyborze idealnych farb, które zapewnią długotrwały efekt bez nadwyrężania domowego budżetu.

A skoro o pieniądzach mowa, warto wspomnieć, że łączy profesjonalne usługi i duże doświadczenie z atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu nasz klient otrzymuje solidność, rzetelność i wysoką jakość w dobrej cenie.

Malowanie dachów i elewacji w jednym, czyli pozostałe usługi naszej firmy

Nasza specjalizacja w malowaniu dachów to tylko jedna z wielu usług, które oferujemy. Nasz zespół doświadczonych fachowców jest gotowy sprostać wszelkim wyzwaniom związanych z pracami konserwacyjnymi na zewnątrz budynków.

Wykonujemy m.in.:

  • usługi malowania elewacji i jej odgrzybiania,

  • mycie dachów każdego rodzaju,

  • proste usługi remontowe (np. usunięcie uszkodzonych dachówek),

  • czyszczenie powierzchni z kostki brukowej (podjazdy, place, parkingi),

  • montaż i demontaż rynien,

  • usuwanie śniegu z dachów domów, hal produkcyjnych i innych budynków.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki nad Twoim dachem i całą strukturą domu. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ofertę, która odpowiada na potrzeby i oczekiwania współczesnych klientów. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie, a prace wykonujemy praktycznie na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Małopolski (Kęty, Andrychów, Kraków, Oświęcim) i Śląska (Bielsko-Biała, Wodzisław Śląski, Katowice i okolice).

Potrzebujesz usługi malowania dachu, a może masz dla nas inne zlecenie. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, więc doskonale odnajdujemy się w każdych okolicznościach.

Sprawdź, jaką usługę możemy dla Ciebie wykonać i zgłoś się do nas. Nasi pracownicy dokonają bezpłatnej wyceny, a po jej zaakceptowaniu, zabierzemy się za wykonanie zadania.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!