Malowanie dachów – województwo łódzkie

Twój dach wymaga odświeżenia? Po latach wyblakły jego kolory, a ich miejsce zajęły zacieki, plamy i inne zabrudzenia? Dach wygląda jakby był zniszczony, chociaż ma zaledwie kilka lat?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z powyższych pytań, to znak, że potrzebujesz usługi malowania dachów i naszej firmy, która zapewni Ci najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Łódzkie – malowanie dachów już na Ciebie czeka. Zgłoś się do nas i odzyskaj swój dawny dach, który lśnił nowością.

Malowanie dachów – Łódź i okolice. Dlaczego warto?

Z naszego doświadczenia oraz z opinii wielu zadowolonych klientów wiemy, że warto odświeżyć swój dach. Zobacz, jakie zalety najczęściej wymieniają nasi odbiorcy:

  • ·         Oszczędność: pieniędzy i czasu. Szybkość działania, nowoczesny sprzęt i doświadczenie pozwoli Ci zaoszczędzić więcej czasu i pieniędzy niż w przypadku wymiany poszycia dachowego.
  • ·         Nowy, odświeżony wygląd dachu i otoczenia. Malując dach na nowy kolor, nadasz mu zupełnie nowego wyglądu, co wpłynie na odbiór całości.
  • ·         Przegląd dachu w pakiecie. Podczas pracy sprawdzamy, w jakim stanie jest poszycie dachowe, więc otrzymujesz podstawowy przegląd gratis.
  • ·         Ochrona dachu w przyszłości. Stosujemy najlepszy sprzęt i środki, dzięki czemu nie tylko odświeżasz dach, ale również zabezpieczasz go na przyszłość.
  • ·         Pewność najlepszych rezultatów! Korzystając z usług firmy zajmującej się malowaniem dachów, masz pewność, że Twoja inwestycja przyniesie najlepsze możliwe rezultaty.
  • ·         Inwestycja. Odnowienie dachu to inwestycja w wartość budynku, więc to się po prostu opłaca.

Twój dach odzyska dawny blask. Przekonaj się o tym samodzielnie. Malowanie dachów w województwie łódzkim? Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi, więc wystarczy tylko zainicjować kontakt.

Łódzkie – malowanie i konserwacja dachów. Zakres usług

Nasza firma zdobywała doświadczenie przez lata. W tym czasie odnawialiśmy dachy domów prywatnych, jak i szkół, hal, kościołów czy budynków użyteczności publicznej, dlatego ta branża nie ma przed nami tajemnic.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić:

  • ·         malowanie dachów blaszanych oraz dachówki,
  • ·         ciśnieniowe i mechaniczne mycie dachów,
  • ·         impregnacja dachówek (czyli zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych),
  • ·         konserwacja, renowacja i naprawy dachów.

Od nowego dachu dzieli Cię tylko kilka kliknięć. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy najlepszą ofertę dla Ciebie.

Malowanie dachów – województwo łódzkie. Koszt usługi

Zastanawiasz się, ile kosztuje taka usługa? Trudno podać jednoznaczną odpowiedź, ponieważ wpływa na nią zbyt wiele czynników. W wycenie musimy wziąć pod uwagę m.in. powierzchnię dachu i jego kształt, stan techniczny poszycia dachowego, ilość i rodzaj zabrudzeń, rodzaj środków i sprzętu potrzebnych do pracy.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Jesteśmy przekonani, że możemy przygotować dla Ciebie atrakcyjną usługę. Łódzkie – malowanie dachu odmieni wygląd Twojego otoczenia.

Czekamy na kontakt.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!