Malowanie dachów – Małopolska

Jeśli szukasz trwałego, niezawodnego i niedrogiego pokrycia dachowego, blacha dachowa jest doskonałym rozwiązaniem. Jednak z upływem czasu może ona ulec zniszczeniu pod wpływem czynników zewnętrznych i stracić kolor.

I tu wkraczamy my – pomalujemy Twój dach i będziesz mógł cieszyć się jego odświeżonym wyglądem przez następne lata.

Gdzie działamy? Możesz zlecić nam malowanie dachów na terenie Małopolski i okolic. Dojeżdżamy do klienta we własnym zakresie.

Malowanie dachów – Małopolska i okolice. Co zyskasz?

Twój dach stracił dawny blask? Jest zszarzały, bez koloru i wygląda starzej niż w rzeczywistości? Niestety taka kondycja dachu wpływa na wizualny odbiór całego budynku, dlatego warto poddać go renowacji.

Zobacz, co zyskasz, decydując się na malowanie dachu:

  • ·         zupełnie nowy kolor, który odświeży cały budynek – możesz wybierać z szerokiego wachlarza opcji i nie tylko odświeżyć dach, ale wręcz nadać mu całkowicie innej barwy,
  • ·         oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy, ponieważ działamy szybko, sprawnie i oferujemy atrakcyjne ceny usługi,
  • ·         konserwację i zabezpieczenie blachy na przyszłość – podczas pracy zapewniamy podstawowy przegląd dachu, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości środków nie tylko odświeżamy wygląd blachy, ale także zabezpieczamy ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Możesz zlecić nam malowanie dachu w Małopolsce i okolicznych miejscowościach – zarówno blachy na domu prywatnym, jak i budynku firmowym lub użyteczności publicznej. W końcu każdy dach zasługuje na to, aby przywrócić mu lata jego świetności.

Małopolska – malowanie dachów. Dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę?

Zastanawiasz się, czy to właśnie nam zlecić usługę malowania, konserwacji lub renowacji Twojego dachu? Nie zastanawiaj się dłużej, tylko działaj. Z naszej strony zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo pracy, ochronę Twojego mienia (zabezpieczamy wszystkie newralgiczne elementy poszycia dachu przed zniszczeniem) oraz wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam działać szybko i sprawnie.

Nasze usługi to często pakiet wiele w jednym, ponieważ decydując się na malowanie dachu, otrzymujesz m.in.:

  • ·         doradztwo w kwestii wyboru najlepszej farby (zarówno pod względem jakości, jak i koloru),
  • ·         podstawowy przegląd dachu podczas malowania,
  • ·         czyszczenie blachy,
  • ·         malowanie dachu,
  • ·         zabezpieczenie blachy na przyszłość.

Jedna usługa – wiele korzyści. A warto pamiętać również o tym, że odświeżenie dachu wpływa na wygląd całego budynku, więc wygląda on nowocześniej i schludniej. To ważne cechy m.in. na rynku nieruchomości, więc jeśli zamierzasz sprzedać dom, to warto zainwestować w odmalowanie dachu, ponieważ taka usługa zwróci się wielokrotnie.

Ile kosztuje malowanie dachów: Małopolska i okolice?

Trudno jednoznacznie podać cenę malowania dachów, ponieważ wpływa na nią wiele czynników, w tym m.in. wielkość dachu i jego kształt, stan blachy, rodzaj zastosowanego środka czy dodatkowe usługi. Dlatego każde zlecenie wyceniamy indywidualnie – jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować taka usługa w Twoim przypadku, to skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!