Malowanie dachów – Małopolska

Jeśli szukasz trwałego, niezawodnego i niedrogiego pokrycia dachowego, blacha dachowa jest doskonałym rozwiązaniem. Jednak z upływem czasu może ona ulec zniszczeniu pod wpływem czynników zewnętrznych i stracić kolor.

I tu wkraczamy my – pomalujemy Twój dach i będziesz mógł cieszyć się jego odświeżonym wyglądem przez następne lata.

Gdzie działamy? Możesz zlecić nam malowanie dachów na terenie Małopolski i okolic. Dojeżdżamy do klienta we własnym zakresie.

Malowanie dachów – Małopolska i okolice. Co zyskasz?

Twój dach stracił dawny blask? Jest zszarzały, bez koloru i wygląda starzej niż w rzeczywistości? Niestety taka kondycja dachu wpływa na wizualny odbiór całego budynku, dlatego warto poddać go renowacji.

Zobacz, co zyskasz, decydując się na malowanie dachu:

  • ·         zupełnie nowy kolor, który odświeży cały budynek – możesz wybierać z szerokiego wachlarza opcji i nie tylko odświeżyć dach, ale wręcz nadać mu całkowicie innej barwy,
  • ·         oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy, ponieważ działamy szybko, sprawnie i oferujemy atrakcyjne ceny usługi,
  • ·         konserwację i zabezpieczenie blachy na przyszłość – podczas pracy zapewniamy podstawowy przegląd dachu, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości środków nie tylko odświeżamy wygląd blachy, ale także zabezpieczamy ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Możesz zlecić nam malowanie dachu w Małopolsce i okolicznych miejscowościach – zarówno blachy na domu prywatnym, jak i budynku firmowym lub użyteczności publicznej. W końcu każdy dach zasługuje na to, aby przywrócić mu lata jego świetności.

Małopolska – malowanie dachów. Dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę?

Zastanawiasz się, czy to właśnie nam zlecić usługę malowania, konserwacji lub renowacji Twojego dachu? Nie zastanawiaj się dłużej, tylko działaj. Z naszej strony zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo pracy, ochronę Twojego mienia (zabezpieczamy wszystkie newralgiczne elementy poszycia dachu przed zniszczeniem) oraz wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam działać szybko i sprawnie.

Nasze usługi to często pakiet wiele w jednym, ponieważ decydując się na malowanie dachu, otrzymujesz m.in.:

  • ·         doradztwo w kwestii wyboru najlepszej farby (zarówno pod względem jakości, jak i koloru),
  • ·         podstawowy przegląd dachu podczas malowania,
  • ·         czyszczenie blachy,
  • ·         malowanie dachu,
  • ·         zabezpieczenie blachy na przyszłość.

Jedna usługa – wiele korzyści. A warto pamiętać również o tym, że odświeżenie dachu wpływa na wygląd całego budynku, więc wygląda on nowocześniej i schludniej. To ważne cechy m.in. na rynku nieruchomości, więc jeśli zamierzasz sprzedać dom, to warto zainwestować w odmalowanie dachu, ponieważ taka usługa zwróci się wielokrotnie.

Ile kosztuje malowanie dachów: Małopolska i okolice?

Trudno jednoznacznie podać cenę malowania dachów, ponieważ wpływa na nią wiele czynników, w tym m.in. wielkość dachu i jego kształt, stan blachy, rodzaj zastosowanego środka czy dodatkowe usługi. Dlatego każde zlecenie wyceniamy indywidualnie – jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować taka usługa w Twoim przypadku, to skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.