Malowanie dachów – województwo mazowieckie

Przywróć idealny wygląd dachu bez kosztownej wymiany całego pokrycia dachowego. Zainteresowany? Gwarantujemy, że efekt naszych prac pozytywnie Cię zaskoczy.

Realizujemy usługi w obrębie całego województwa mazowieckiego. Poznaj zalety malowania dachów i ciesz się spektakularnym efektem „nowego” dachu w doskonałej cenie.

Malowanie dachów w województwie mazowieckim. Inwestujesz i zyskujesz!

Malowanie dachów to sposób na przedłużenie żywotności pokrycia dachowego o wiele lat. Zapomnij o kosztownej wymianie. Pozwól nam cofnąć czas i przywrócić nowy wygląd i właściwości ochronne Twojego dachu. 

Co jeszcze zyskujesz dzięki malowaniu dachu?

  • - warstwa hydrofobowa zabezpieczająca przed przenikaniem wilgoci,
  • - mrozoodporność,
  • - ochrona przed promieniami UV,
  • - zabezpieczenie prze rozwojem korozji,
  • - ochrona przed porastaniem grzybów, alg, glonów,
  • - łatwość konserwacji dachu w przyszłości.


Poznaj tajniki naszej pracy

Malowanie dachów jest pracą na wysokościach, wymagającą doświadczenia, umiejętności i wykorzystania profesjonalnego sprzętu. Korzystając z usług profesjonalistów zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także zyskasz gwarancję najwyższej jakości usług. Naszą ofertą obejmujemy klientów mieszkających w Warszawie i innych miastach województwa mazowieckiego. 

Oferujemy profesjonalne usługi malowania dachów za pomocą agregatów hydrodynamicznych. Dzięki temu aplikowana farba tworzy jednolitą powłokę równej grubości na malowanej powierzchni. Farba dociera w trudno dostępne miejsca, gdzie zawodzą tradycyjne metody malowania. W trosce o najwyższą jakość naszych usług i zadowolenie klientów, korzystamy tylko z najlepszych sprzętów i produktów

Czyszczenie i malowanie dachów – Mazowieckie i okolice

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, oferujemy kompleksowe usługi, a zakres naszych działań to m.in. całe województwo mazowieckie. Czyszczenie dachówek to niezwykle ważny etap, przygotowujący do malowania dachów. Przy użyciu odpowiednich preparatów i narzędzi mycie dachu obejmuje:

  • ·         usunięcie pokrywających dach uporczywych zanieczyszczeń, 
  • ·         usunięcie z powierzchni dachu mikroorganizmów,
  • ·         impregnację dachu.

Czyszczenie dachówki to etap przygotowawczy przed procesem malowania dachu, ale możemy wykonać je również jako osobną usługę. Oferujemy mycie dachówki ceramicznej, cementowej, czyszczenie dachów wykonanych z blachy czy blachodachówki, a także gontu bitumicznego.

Dachówki ceramiczne wymagają częstszej konserwacji, ponieważ ich porowata struktura sprzyja osadzaniu zabrudzeń. Czyszczenie jest również niezbędne w przypadku blachodachówki. Tylko systematyczna dbałość o tego rodzaju pokrycie dachowe zabezpieczy je przed korozją. 

Jakie są zalety regularnego mycia dachów?

Estetyczny wygląd, zabezpieczenie dachu i oszczędność. To inwestycja, która się opłaca. Bo lepiej zapobiegać niż leczyć. 

 

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!