Malowanie dachów – województwo mazowieckie

Przywróć idealny wygląd dachu bez kosztownej wymiany całego pokrycia dachowego. Zainteresowany? Gwarantujemy, że efekt naszych prac pozytywnie Cię zaskoczy.

Realizujemy usługi w obrębie całego województwa mazowieckiego. Poznaj zalety malowania dachów i ciesz się spektakularnym efektem „nowego” dachu w doskonałej cenie.

Malowanie dachów w województwie mazowieckim. Inwestujesz i zyskujesz!

Malowanie dachów to sposób na przedłużenie żywotności pokrycia dachowego o wiele lat. Zapomnij o kosztownej wymianie. Pozwól nam cofnąć czas i przywrócić nowy wygląd i właściwości ochronne Twojego dachu. 

Co jeszcze zyskujesz dzięki malowaniu dachu?

  • - warstwa hydrofobowa zabezpieczająca przed przenikaniem wilgoci,
  • - mrozoodporność,
  • - ochrona przed promieniami UV,
  • - zabezpieczenie prze rozwojem korozji,
  • - ochrona przed porastaniem grzybów, alg, glonów,
  • - łatwość konserwacji dachu w przyszłości.


Poznaj tajniki naszej pracy

Malowanie dachów jest pracą na wysokościach, wymagającą doświadczenia, umiejętności i wykorzystania profesjonalnego sprzętu. Korzystając z usług profesjonalistów zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także zyskasz gwarancję najwyższej jakości usług. Naszą ofertą obejmujemy klientów mieszkających w Warszawie i innych miastach województwa mazowieckiego. 

Oferujemy profesjonalne usługi malowania dachów za pomocą agregatów hydrodynamicznych. Dzięki temu aplikowana farba tworzy jednolitą powłokę równej grubości na malowanej powierzchni. Farba dociera w trudno dostępne miejsca, gdzie zawodzą tradycyjne metody malowania. W trosce o najwyższą jakość naszych usług i zadowolenie klientów, korzystamy tylko z najlepszych sprzętów i produktów

Czyszczenie i malowanie dachów – Mazowieckie i okolice

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, oferujemy kompleksowe usługi, a zakres naszych działań to m.in. całe województwo mazowieckie. Czyszczenie dachówek to niezwykle ważny etap, przygotowujący do malowania dachów. Przy użyciu odpowiednich preparatów i narzędzi mycie dachu obejmuje:

  • ·         usunięcie pokrywających dach uporczywych zanieczyszczeń, 
  • ·         usunięcie z powierzchni dachu mikroorganizmów,
  • ·         impregnację dachu.

Czyszczenie dachówki to etap przygotowawczy przed procesem malowania dachu, ale możemy wykonać je również jako osobną usługę. Oferujemy mycie dachówki ceramicznej, cementowej, czyszczenie dachów wykonanych z blachy czy blachodachówki, a także gontu bitumicznego.

Dachówki ceramiczne wymagają częstszej konserwacji, ponieważ ich porowata struktura sprzyja osadzaniu zabrudzeń. Czyszczenie jest również niezbędne w przypadku blachodachówki. Tylko systematyczna dbałość o tego rodzaju pokrycie dachowe zabezpieczy je przed korozją. 

Jakie są zalety regularnego mycia dachów?

Estetyczny wygląd, zabezpieczenie dachu i oszczędność. To inwestycja, która się opłaca. Bo lepiej zapobiegać niż leczyć.