Nasza firma specjalizuje się w malowaniu dachów w Myszkowie i okolicach. Zajmujemy się zarówno malowaniem dachówek, jak i blachodachówek, które z biegiem czasu tracą swój pierwotny kolor i stają się matowe. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że malowanie dachu jest nie tylko kwestią estetyki, ale także ma znaczenie dla trwałości samego dachu.

Odpowiednia powłoka malarska zapobiega korozji i zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy śnieg. Dzięki temu dach może służyć przez wiele lat, a jego użytkownicy nie będą musieli martwić się o naprawy czy konieczność wymiany całego dachu.

Malowanie dachów jest także dobrym sposobem na zmianę wyglądu domu bez konieczności przeprowadzania kosztownych i czasochłonnych remontów. Dzięki temu można odświeżyć wygląd domu i nadać mu nowoczesnego charakteru.

Jeśli chodzi o czyszczenie dachów, to również oferujemy profesjonalne usługi w tym zakresie. Czyszczenie dachu nie tylko wpływa na estetykę budynku, ale także zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń, takich jak liście, gałęzie czy mchy, które mogą prowadzić do uszkodzeń dachu. Dzięki regularnemu czyszczeniu dachu można przedłużyć jego trwałość i zapewnić sobie bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług malowania i czyszczenia dachów w Myszkowie. Działamy profesjonalnie i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!