Zadbany i estetyczny dach to duma każdego właściciela, ale też piękna wizytówka budynku. Niestety, zarówno działanie warunków atmosferycznych, jak i różnego rodzaju zabrudzenia sprawiają, że powłoka dachowa ulega stopniowej degradacji i niszczeje wraz z upływem czasu.

Wbrew pozorom to nie tylko kwestia wyglądu, bo niszczenie pokrycia dachowego wpływa na zabezpieczenie budynku przed wilgocią czy działaniem szkodników. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o regularne malowanie dachów i ich konserwację.

Nasz zespół profesjonalnych malarzy z wieloletnim doświadczeniem w branży jest gotów podjąć się każdego zadania, również w  Olkuszu i okolicznych miejscowościach. Oferujemy różnego rodzaju usługi budowlane w obrębie dachu, a wieloletnie doświadczenie i dokładność wykonania zlecenia sprawiają, że z czystym sumieniem możesz nam powierzyć to zadanie.

Alpin Szostek do Twojej dyspozycji – zobacz, co możemy zrobić dla Twojego dachu

Malowanie dachówki to jedna z naszych specjalności. Stosujemy tylko wysokiej jakości farby, które są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom piękny i wytrzymały dach przez wiele lat. Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy dachówki ceramicznej, blachy ocynkowanej, czy blachodachówki, nasze duże doświadczenie gwarantuje wykonanie pracy na najwyższym możliwym poziomie – dosłownie i w przenosi.

Profesjonalne maszyny i profesjonalne wykonanie pozwalają nam działać nie tylko na dachach domów jednorodzinnych, ale również na wielopiętrowych budynkach czy przy kościelnych wieżach. Pracujemy z wykorzystaniem technik alpinistycznych, dzięki czemu możemy sprawnie pracować na ograniczonej czy trudno dostępnej powierzchni.

Co ważne, oferujemy kompleksowe usługi malowania dachów, w tym również naprawy i konserwacje, które przedłużają żywotność dachu oraz poprawiają jego estetykę. Może to obejmować zarówno mycie dachów, jak i konserwację czy impregnację dachówki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie malowania dachów oraz dachówek w Olkuszu i okolicach.

Olkusz – malowanie dachów i elewacji

W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia i technologie, co pozwala nam na dokładne i szybkie wykonanie usługi. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów, co sprawiło, że rozszerzyliśmy zakres usług o dodatkową ofertę, która obejmuje m.in.:

  • malowanie dachów,
  • malowanie elewacji,
  • czyszczenie kostki brukowej,
  • montaż i udrażnianie rynien,
  • odśnieżanie dachów wielkopowierzchniowych.

Każdą usługę wykonujemy starannie, dbając o najwyższa jakość, bezpieczeństwo i estetykę pracy. Wymagania i oczekiwania naszych klientów są dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na dobry kontakt. Naszym celem jest wykonanie usługi na 110%, a specjaliści, z którymi współpracujemy dbają nie tylko o ostateczny efekt pracy, ale również o merytoryczne wsparcie klienta i pomoc w zakresie doboru farb czy materiałów.

Gwarantujemy także konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zleceń, udowadniając, że remonty dachów nie muszą nadszarpywać domowego budżetu. Aby jednak zachować pełną transparentność z klientami, oferujemy bezpłatną wycenę – dzięki temu wiesz od razu, ile wyniesie koszt pracy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w malowaniu dachu lub dachówki w Olkuszu i okolicach, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze służymy fachowym doradztwem.

Zapraszamy do współpracy! Wyślij zapytanie poprzez formularz na stronie lub skontaktuj się z nami telefonicznie, a ustalimy szczegóły dalszego działania.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!