Malowanie dachów Skawina

Proces dbania o dom nigdy się nie kończy, o czym doskonale wie każdy właściciel. Są jednak takie działania, które można wykonać zaledwie raz na kilka-kilkanaście lat, aby odpowiednio zabezpieczyć budynek i cieszyć się jego estetycznym wyglądem.

O czym mowa? Oczywiście o malowaniu dachów.

Szukasz profesjonalnej opieki nad swoim dachem? Z naszą firmą znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego domu lub obiektu przemysłowego w Skawinie i okolicach. Specjalizujemy się w malowaniu i czyszczeniu dachów, zapewniając usługi na najwyższym poziomie.

Wybierając naszą firmę, zyskujesz pewność, że prace zostaną wykonane przez doświadczonych specjalistów, którzy używają tylko najlepszych materiałów i najnowocześniejszych technologii. Nasze usługi malowania i czyszczenia dachów obejmują dokładną ocenę stanu dachu, aby zapewnić odpowiednie i skuteczne rozwiązania dla każdego klienta. Zastosowanie wysokiej jakości farb i sprzętu zapewnia trwałość i odporność dachu na różnorodne warunki pogodowe oraz przedłuża jego żywotność.

Zajmujemy się malowaniem dachów blaszanych i dachówki, a także wykonujemy inne prace wysokościowe. Wszystkie usługi świadczone są przez profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w dbaniu o Twój dom i zapewnieniu mu długiej i pięknej przyszłości.

Malowanie dachówki ceramicznej/blachy a remont dachu - co wybrać?

Estetyczny wygląd dachu zależy od wielu czynników. Czasami wystarczy samo czyszczenie dachówek, aby osiągnąć zamierzony efekt, innym razem konieczne są bardziej zaawansowane działania. Z doświadczenia naszych dotychczasowych klientów wynika, że czasami trudno jednoznacznie ocenić, jakich prac wymaga dany dach.

Nic dziwnego, ponieważ niektóre problemy mogą rozwijać się wolno, ale to właśnie one powinny zostać zduszone w zarodku. Dlatego też nasza firma specjalizuje się nie tylko w malowaniu dachów i pracach konserwacyjnych, ale również w doradztwie.

Oferujemy również kompleksowe doradztwo w zakresie konserwacji dachów, co pozwala na uniknięcie przyszłych problemów i dodatkowych kosztów. Zalecamy regularne kontrole stanu dachu, aby szybko wykryć i naprawić ewentualne uszkodzenia, co jest kluczem do utrzymania dachu w doskonałym stanie przez wiele lat.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zawsze gotowi doradzić i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące konserwacji i ochrony dachów. Dbamy przy tym o to, aby każdy projekt był realizowany z największą starannością i uwagą na detale, gwarantując satysfakcję klienta.

Niezależnie od tego, w jakim stanie jest Twój dach teraz, dzięki nam może odzyskać swój pierwotny wygląd. Skorzystaj z naszych usług, aby się o tym przekonać!

Nie tylko malowanie dachu, czyli inne usługi naszej firmy

W naszej pracy skupiamy się na malowaniu dachów, ale z powodzeniem wykonujemy również inne zadania. Jakie? Pełna oferta obejmuje m.in.

  • czyszczenie i malowanie elewacji,

  • usuwanie zalegających zwałów śniegu z dachów o wielkiej powierzchni,

  • inspekcja dachów,

  • mycie kostki brukowej,

  • drobne prace naprawcze w obrębie dachów (np. usuwanie ognisk rdzy, ubytki, wymiana uszkodzonej dachówki).

Zadowolenie klienta to nasz priorytet, dlatego każde zlecenie wykonujemy z pełnym oddaniem, dbając o wysoką jakość wykonania. Do realizacji potrzeb odbiorców podchodzimy świadomie i kompleksowo, co pozwoliło nam zbudować najlepszą ofertę na rynku. O jej sile warto przekonać się osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.

Jeżeli planujesz malowanie dachów w Skawinie lub okolicach (Kraków, Myślenice, Wieliczka), skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegóły współpracy i dostępne terminy.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!