Malowanie dachów – Śląsk

Dach jest jednym z najważniejszych elementów domu. I chociaż spełnia przede wszystkim funkcje praktyczne, to nie da się ukryć, że odpowiada również za odbiór wizualny całego budynku. Jeśli jest brudny, zmatowiały lub zwyczajnie zszarzały, to takie samo będzie postrzegane całe otoczenie.

Na szczęście nie musi tak być – zleć nam malowanie dachu, a wkrótce odzyska on swój dawny urok.

Działamy kompleksowo, profesjonalnie i sprawnie, więc wystarczy zaledwie kilka dni pracy, aby cieszyć się świeżym wyglądem dachu przez następne lata.

Konserwacja i malowanie dachów – Śląsk i okolice. Sprawdź korzyści!

Odmalowany i odświeżony dach to świetny sposób na unowocześnienie domu. Nie tylko sprawi, że dom będzie wyglądał bardziej reprezentacyjnie, ale także pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy na naprawach. Jakich korzyści możesz oczekiwać? Lista jest naprawdę imponująca.

 • ·         Zupełnie nowy wygląd budynku. Czysty i lśniący nowością dach wpływa na postrzeganie całego budynku, dzięki czemu otoczenie wygląda schludnie i po prostu pięknie.
 • ·         Świetne efekty przy niewielkim nakładzie kosztów. Malowanie dachu to usługa stosunkowo niedroga – zwłaszcza gdy porównasz ją z wymianą poszycia dachowego – a dająca spektakularne efekty w krótkim czasie.
 • ·         Szybka i sprawna praca. Nasz zespół specjalistów może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, która przekłada się na jakość pracy.
 • ·         Zabezpieczenie na przyszłość. Malowanie dachu poprawia nie tylko jego estetykę, ale również funkcjonalność, ponieważ stosujemy najnowocześniejsze produkty, które dodatkowo zabezpieczają przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Malowanie dachu nie jest zwykłą usługą. To inwestycja w przyszłość Twojego domu. A to się po prostu opłaca.

Malowanie dachów na Śląsku. Jakie usługi świadczymy?

Działamy w tej branży od wielu lat, co pozwoliło nam przygotować bardzo konkurencyjną ofertę. W jej ramach możemy dla Ciebie wykonać:

 • ·         malowanie dachów (szkoły, hali, domu itd.),
 • ·         konserwacja dachu,
 • ·         naprawa dachu,
 • ·         malowane gontów,
 • ·         impregnacja gontów,
 • ·         czyszczenie dachu z zabrudzeń,
 • ·         zabezpieczenie dachów przed korozją,
 • ·         remont dachu,
 • ·         różnego rodzaju prace na wysokości.

Nie wiesz, czy Twój dach wymaga malowania, czy renowacji? Zdaj się na nas. Doradzimy najlepsze rozwiązanie i zadbamy o Twój dach jak nikt inny.

Malowanie dachów? Śląsk i okolice to jeden z głównych obszarów naszych działań. Jeśli więc mieszkasz w tym regionie i potrzebujesz odmalować dach, to skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Ciebie.

Malowanie i czyszczenie dachów na Śląsku. Ile to kosztuje?

Wiemy, że cena jest jednym z kryteriów, dlatego zadbaliśmy o to, aby atrakcyjna oferta szła w parze z równie atrakcyjną ceną. Niestety, nie jesteśmy w stanie poddać sztywnych widełek, ponieważ każdy dach musimy traktować indywidualnie.

Ostateczna cena naszej usługi jest uzależniona m.in. od stanu dachu oraz jego wielkości i kształtu. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły i przygotujemy najlepszą ofertę. Wiemy, że Twój dach na to zasługuje.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!