Malowanie dachów Wadowice

Piękny i bezpieczny dom to marzenie wszystkich osób. I chociaż na realizację tego marzenia składa się wiele czynników, to nasze doświadczenie podpowiada, że malowanie dachu pozwala dołożyć cegiełkę do tego celu.

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – odświeżony dach to zarówno wyższa estetyka całego budynku, jak i lepsze zabezpieczenie go przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, przede wszystkim atmosferycznych. Gdy dach wygląda pięknie i zapewnia bezpieczeństwo, to mieszkańcy mogą w pełni cieszyć się zaletami własnych czterech kątów.

Jeżeli i Ty uważasz podobnie to zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie malowania dachów oraz dachówek w Wadowicach i okolicach (Andrychów, Kraków). Oferujemy malowanie dachów różnego rodzaju, a także inne prace pielęgnacyjne w obrębie budynku (np. malowanie elewacji). Z nami w pełni zadbasz o estetyczny wygląd swojego domu i jego bezpieczeństwo.

Wieloletnie doświadczenie w malowaniu dachów – współpracuj z profesjonalną firmą

Nasz zespół profesjonalnych malarzy z wieloletnim doświadczeniem w branży jest gotów podjąć się każdego zadania. Oferujemy kompleksowe usługi malowania dachów, w tym również naprawy i konserwacje, które przedłużają żywotność oraz poprawiają jego estetykę. Podczas pracy możemy zlikwidować ogniska korozji, zabezpieczyć całą powierzchnię czy udrożnić rynny, dzięki czemu nie tylko poprawia się wygląd dachu, ale również jego odporność.

W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia i technologie, co pozwala nam na dokładne i szybkie wykonanie usługi. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zleceń. W końcu jakość wykonania jest kluczowym elementem tej pracy i przywiązujemy do niej największą uwagę.

Dlaczego wszystkie te kwestie są takie ważne i żadnego z nich nie może zabraknąć podczas wykonywania usługi? Bo każdy dach potrzebuje zindywidualizowanego podejścia – w końcu żaden przypadek nie jest dokładnie taki sam.

Dzięki wysokiej umiejętności wykonywania prac na wysokości, możemy pracować zarówno przy domach jednorodzinnych, jak i wysokich blokach. Korzystanie z najlepszych materiałów na rynku przekłada się na lepsze zabezpieczenia przed korozją i wpływem czynników zewnętrznych. Z kolei długoletnie doświadczenie pozwala nam odnaleźć się w każdej sytuacji. Dzięki temu realizujemy zlecenia nawet o dużym stopniu skomplikowania.

Malowanie elewacji i usługi montażu rynien, czyli pozostała oferta naszej firmy

Malowanie dachówki to jedna z naszych specjalności. Stosujemy tylko wysokiej jakości farby, które są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom piękny i wytrzymały dach przez wiele lat.

Doświadczenie pokazało nam jednak, że potrzeby naszych klientów są większe, a malowanie dachów to zaledwie jedna z nich. Częstym przypadkiem jest łączenie malowania z innymi pracami remontowymi bądź porządkowymi, a nasza firma może je również dla Was wykonać.

Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

  • czyszczenie i malowanie elewacji,

  • impregnacja powierzchni dachów,

  • przygotowanie otoczenia na sezon jesienno-zimowy (np. udrażnianie i wymiana rynien),

  • odśnieżanie dachów,

  • mycie kostki brukowej.

Wszystkie działania wykonujemy sprawnie i z należytą starannością, spełniając tym samym oczekiwania naszych klientów.

Malowanie dachów – Wadowice i okolice: zgłoś się do nas!

Malowanie dachu nie musi być wyzwaniem z nami przejdziesz przez ten proces szybko i bezboleśnie. Od postawienia rusztowań i konstrukcji stalowych po nałożenie zabezpieczenia antykorozyjnego zawsze dbamy o to, aby jak najlepiej zadbać o powierzane nam dachy.

Niezależnie od tego, czy jest to dachówka ceramiczna, blacha czy blachodachówka, nasze umiejętności możemy wykorzystać, do odświeżenia i zabezpieczenia Twojego poszycia dachowego. A jedno jest pewne nowa powłoka zachwyci Cię od pierwszych chwil.

Jeśli potrzebujesz pomocy w malowaniu dachu lub dachówki, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i zawsze służymy fachowym doradztwem. Zapraszamy do współpracy! Działamy na terenie całej Polski, ale okolice Wadowic są zawsze bliskie naszemu sercu, więc chętnie zajmiemy się państwa zleceniem!

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!