Malowanie dachów Węgierska Górka

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów, którzy od lat oddają się jednej misji – przywracamy zniszczonym dachom im piękny, estetyczny wygląd. Co jednak ważne, malowanie dachu to dla nas nie tylko praca, ale również okazja do pokazania swojego profesjonalizmu.

Dach to jedna z najważniejszych części każdego budynku, która spełnia wiele istotnych funkcji, m.in. chroni nas przed warunkami atmosferycznymi, zapewnia izolację cieplną i akustyczną oraz wpływa na wygląd całego obiektu. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na poprawę stanu dachu jest jego malowanie. Dzięki temu zabiegowi dach odzyskuje swój estetyczny wygląd, a także zyskuje dodatkową ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Działamy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Śląska (Węgierska Górka, Bielsko-Biała, Katowice) i Małopolski (Wadowice, Andrychów, Kęty). U nas znajdziesz fachowe doradztwo i szeroki zakres usług, które wykonujemy z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami dziś, aby już niedługo cieszyć się pięknym wyglądem swojego odświeżonego dachu.

Co składa się na remont dachu?

Gdy mowa o remoncie dachu, wiele osób ma przed oczami usługi dekarskie, renowację kominów czy wymianę dachówki. A przecież praca może być mniej czasochłonna i przede wszystkim mniej kosztowna. Z doświadczenia wiemy, że malowanie dachów to świetny sposób na przedłużenie ich żywotności i zabezpieczenie na długie lata.

Wymalowanie dachu to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim praktycznych korzyści. Zabieg ten chroni dach przed korozją, szkodliwym działaniem promieni słonecznych i wilgoci, która może z czasem prowadzić do powstania grzybów i mchu na powierzchni dachu. Taka renowacja powinna jednak być przeprowadzana regularnie, bo tylko wtedy spełni swoje zadanie.

Nasza oferta usług malowania dachów jest zaprojektowana tak, by zaspokoić najbardziej wymagające gusta. Posiadamy bogate portfolio zrealizowanych projektów, które są naszą najlepszą wizytówką. Każde zapytanie traktujemy z należytą uwagą, bo wiemy, że wszystkie pokrycia dachowe wymagają indywidualnego podejścia. W końcu każde ma inną historię, a wymagania klientów również się różnią.

Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje. Zajmujemy się malowaniem dachów od lat, a ekipa specjalistów jest tutaj po to, aby wykonać wszystkie zlecenia na 100 procent.

Malowanie ścian i renowacja bruków, czyli pozostałe usługi naszej firmy

Wymalowanie i czyszczenie dachu to procesy, które warto powierzyć profesjonalistom. Fachowcy tacy jak my, posiadają nie tylko odpowiednie narzędzia, ale także wiedzę i doświadczenie w zakresie przeprowadzania tego typu zabiegów. Dzięki temu można mieć pewność, że dach zostanie odpowiednio zabezpieczony i utrzymany w dobrym stanie przez wiele lat.

Jako specjalista w swojej dziedzinie, możemy się pochwalić bogatym doświadczeniem, które obejmuje również inne obszary działań.

Co jeszcze możesz nam zlecić?

  • montaż i czyszczenie rynien oraz śniegołapów,

  • prace naprawcze w obszarze dachu (np. usuwanie naruszonych dachówek),

  • czyszczenie i mycie dachów, elewacji oraz kostki brukowej,

  • usługi związane z usuwaniem śniegu zalegającego na dachu.

Nasza działalność jest rozbudowana, a w branży cieszymy się sporym uznaniem. Dobre ceny i wysoka etyka pracy to nasze atuty, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Od lat działamy w Twojej okolicy, więc istnieje również możliwość bezpłatnej wyceny zlecenia na miejscu.

Skorzystaj z oferty już dzisiaj jesteśmy do Twojej całkowitej dyspozycji.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!