Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszą ofertą.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym malowaniem dachów w Wieliczce i okolicach, a także oferujemy czyszczenie i renowację dachówek. Zawsze stawiamy na jakość i solidność wykonania naszych usług, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój dach zostanie wykonany w najlepszy możliwy sposób.

Współpracujemy z najlepszymi producentami farb i specjalistycznym sprzętem, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają duże doświadczenie w branży.

Doradzimy Ci w doborze odpowiedniej farby i koloru, aby Twój dach był nie tylko piękny, ale także chronił Twoje mieszkanie przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Nasz cel to zadowolenie klientów, dlatego oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i gwarancję na wykonane prace.

Nasze usługi są dostępne dla każdego mieszkającego w okolicach Wieliczka.

Jeśli chcesz zrobić coś dla swojego dachu, ale nie chcesz przepłacić, to właśnie u nas znajdziesz najlepsze rozwiązania.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!