Firma  ALPIN -SZOSTEK  zapewnia szybkie i solidne wykonanie usług oraz fachowe doradztwo. Posiadamy wieloletnią praktykę, pozyskaną w różnych regionach polski, oraz poza jej granicami. Pierwszą konserwacje dachu wykonaliśmy w 1996 roku w Bukowinie tatrzańskiej, od tamtej pory, wykonaliśmy kilkaset Innych prac związanych z remontem konserwacją dachów elewacji kominów, usług montażowych, ścinką pielęgnacja drzew. Pozyskaliśmy duży bagaż doświadczeń.


Oferujemy pracę metodą alpinistyczną przy wykorzystaniu sprzętu alpinistycznego co ułatwia, przyspiesza pracę, redukuje jej koszt i pozwala na wykonywanie jej na każdej wysokości w trudno dostępnych miejscach gdzie oko nie sięga, nie ma dla nas miejsc niemożliwych do wyjścia oraz prac nie do wykonania.


Pracujemy na terenie całej Polski. Większe inwestycje powyżej 10 tyś euro również poza jej granicami. Dotychczas wykonaliśmy ponad 400 prac na terenie całej Polski oraz kilka poza jej granicami.

Nasz zespół składa się z 8osób. W sezonie letnim zajmujemy się anty korozją malowaniem (dachów, kominów, elewacji, konstrukcji stalowych, mostów itd.) Pracami montażowymi, ścinką pielęgnacja drzew w sezonie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem dachów, usuwaniem nawisów śnieżnych oraz sopli, dzięki czemu mamy stały zespół wykwalifikowanych pracowników.

Współpracujemy również z 2 innymi firmami zajmującymi się tą samą branżą dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie w wyznaczonym przez państwa terminie.


W 2013 roku poszerzyliśmy działalność o konserwację dachówki. Współpracujemy z dużą Szwedzką firmą Decatak