Jeśli jesteś mieszkańcem Krynicy Zdrój lub okolic, proponujemy Ci nasze usługi.

Przeprowadzimy dokładną inspekcję dachu, aby zidentyfikować wszelkie uszkodzenia, zabrudzenia i problemy z dachem korzystając z wysokiej jakości narzędzi i specjalistycznych środków czyszczących, aby usunąć wszelkie osady, mchy, porosty i inne zanieczyszczenia z powierzchni dachu.

Po dokonaniu czyszczenia dokładnie usuniemy wszystkie odpady i resztki, aby Twój dach był czysty i estetyczny.

Wykonamy naprawy wszelkich uszkodzeń dachu, takich jak pęknięcia, wycieki, luzy blach, itp.

Jeśli Twoje pokrycie dachowe jest w złym stanie, zalecamy jego wymianę. Oferujemy szeroki wybór materiałów dachowych wysokiej jakości, które będą odpowiadać Twoim preferencjom i budżetowi.

Przeprowadzimy impregnację dachu, aby zabezpieczyć go przed działaniem czynników atmosferycznych, zapobiec przenikaniu wody i przedłużyć jego żywotność.

Jeśli chcesz odświeżyć wygląd swojego dachu, możemy przeprowadzić malowanie dachów w wybranym przez Ciebie kolorze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu i renowacji dachów. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewnią profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w Krynicy Zdrój i okolicach.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!