Malowanie dachów Żywiec

W pracy wznosimy się na szczyty domów, aby zadbać o malowanie dachów i profesjonalnie wykonać powierzoną nam usługę. W naszym rozumieniu konserwacja to nie tylko praktyczny akt mycia czy malowania, ale również sztuka, która pozwala przywrócić starym i zniszczonym dachom ich estetyczny wygląd.

W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia i technologie, co pozwala nam na dokładne i szybkie wykonanie usługi. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zleceń. Wierzymy, że dopiero mieszanka tych trzech elementów daje najlepsze rezultaty – a wykonana przez fachowców, nie ma sobie równych na rynku.

Efekt? Dziesiątki zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam swoje dachy. Skorzystaj i Ty i powierz nam usługę malowania dachów w Żywcu już dzisiaj.

Malowanie dachów w Żywcu: szybko, sprawnie i solidnie

Warto zadbać o dach poprzez jego malowanie. Dzięki temu można uniknąć kosztownych napraw i przedłużyć trwałość poszycia. Aby jednak mieć całkowitą pewność, że będzie to zrobione dobrze, trzeba powierzyć tę pracę specjalistom.

Nasi fachowcy posiadają nie tylko odpowiednie narzędzia, ale także wiedzę i doświadczenie w zakresie przeprowadzania tego typu zabiegów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój dach zostanie odpowiednio zabezpieczony i utrzymany w dobrym stanie przez wiele kolejnych lat.

W naszej pracy staramy się wychodzić poza utarte schematy – nie jesteśmy tylko rzemieślnikami skupionymi na swoim zadaniu, ale również doradcami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i unikalne know-how, dzięki czemu możemy wspomagać klientów podczas wyboru najlepszych rozwiązań.

Wszystkie zlecenia traktujemy z pełną powagą, a malowanie dachów jest dla nas okazją do pokazania swojego profesjonalizmu. Możesz sprawdzić dotychczasowe rezultaty w galerii zdjęć, która przedstawia to, czym się zajmujemy na co dzień i jak wygląda proces malowania w praktyce.

Mycie czy malowanie dachów? Żywiec i okolice

Wiele osób zastanawia się, jak odpowiednio zadbać o powierzchnię swojego dachu. Czy wystarczy jej czyszczenia, a może w grę wchodzi wyłącznie malowanie? Co z impregnacją dachówek? Jako specjaliści w branży i wykonawcy wielu zleceń tego rodzaju możemy powiedzieć jedno: to zależy.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że  czyszczenie dachów i dachówek to równie ważny zabieg, który należy wykonywać regularnie. Brud, liście, porosty, gałęzie i inne zanieczyszczenia mogą osadzać się na powierzchni dachu, co z czasem prowadzi do jego niszczenia. Czyszczenie dachów i dachówek pozwala uniknąć takich sytuacji i przedłużyć trwałość dachu.

Jeżeli jednak dach ma już kilkanaście lat, a przez ten czas nie był w żaden sposób konserwowany, to najlepszym rozwiązaniem będzie malowanie, które lepiej zabezpiecza przed korozją i pozwala przedłużyć trwałość poszycia o kolejne lata.

Jeśli mieszkasz w Żywcu lub okolicach, skontaktuj się z nami. Nasza firma przedstawi ofertę i pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie w danym przypadku.

Nie tylko dachy, czyli malowanie elewacji i inne usługi naszej firmy

Chociaż sporą część naszej działalności poświęcamy na malowanie dachów, to jesteśmy również wykonawcą innych usług. Posiadamy spore doświadczenie w różnego rodzaju pracach okołobudowlanych, w tym:

  • malowanie i czyszczenie dachówek, blachy i innego rodzaju poszyć,

  • malowanie elewacji,

  • montaż i naprawa rynien oraz śniegołapów,

  • renowacja kostki brukowej,

  • odśnieżanie dachów o dużej powierzchni (np. na halach targowych).

Jeżeli mieszkasz w Żywcu lub okolicach i chcesz zlecić nam do zrealizowania jedną z powyższych usług, to zachęcamy do wcześniejszego kontaktu. Na podstawie krótkiej rozmowy lub spotkania na miejscu przygotujemy bezpłatną wycenę zlecenia.

Masz do wykonania pracę w domu z innych kategorii? Zapraszamy do kontaktu – sprawdzimy, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!