Nasza firma to ekspert w malowaniu i czyszczeniu dachówek w Bochni. Skąd to wiemy? Wieloletnie doświadczenie, pozytywne opinie zadowolonych klientów, szeroki zakres usług i konkurencyjne ceny, to najlepsze przesłanki ku temu, aby stwierdzić, że i Ty będziesz zadowolony z naszej pracy.


To reputacja wypracowana przez lata, oparta na gruntownym doświadczeniu, które było budowane z każdym kolejnym zleceniem realizowanym na terenie Małopolski, Śląska i sąsiednich województw. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić przykładowe realizacje wykonanych zleceń na dachach domów jednorodzinnych, nieruchomości komercyjnych oraz instytucji publicznych, które potwierdzają nasze kompetencje i zadowolenie odbiorców z wykonanych przez nas usług.


Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą, która wykonuje usługi na najwyższym poziomie (i to dosłownie, bo działamy z wykorzystaniem techniki alpinistycznej). Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego koloru i rodzaju farby, aby móc wspomagać naszych klientów na każdym etapie zlecenia.


Malowanie dachówki to nie tylko estetyczny zabieg, ale również praktyczny, który zabezpiecza dach przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki regularnemu malowaniu i czyszczeniu dachówki, zwiększamy jej trwałość oraz zapewniamy ochronę przed wilgocią, mrozem i promieniowaniem UV.


Jak wygląda malowanie dachów w naszym wykonaniu?


Dzięki naszej pracy, Twój dach będzie wyglądał jak nowy i przyciągnie uwagę swoją estetyką. Ponadto, zabezpieczysz swoje mieszkanie przed wodą deszczową i innymi negatywnymi czynnikami atmosferycznymi.


Malowanie dachów w naszym wykonaniu to proces wieloetapowy, który zapewnia najwyższą jakość oraz długotrwałe efekty. Oto jak on przebiega:

  1. Konsultacja, inspekcja dachu i wycena usługi.
  2. Przygotowanie powierzchni dachu (czyszczenie dachówki, usunięcie ewentualnych problemów).
  3. Malowanie dachów.
  4. Kontrola jakości.


Oczywiście, pod każdym z tych punktów kryje się wiele czynności, które należy wykonać, aby jak najlepiej zadbać o dach. Co więcej, prace trzeba dostosować do rodzaju poszycia (np. blachodachówka, dachówka ceramiczna, blacha).


W ten sposób, dzięki naszej metodzie, Twój dach nie tylko będzie się pięknie prezentował, ale również będzie chroniony przed deszczem, śniegiem, mrozem i promieniowaniem UV, co znacząco przedłuży jego żywotność i poprawi estetykę całej nieruchomości. Z nami malowanie dachu to łatwiejszy i przyjemniejszy proces – przekonaj się o tym samodzielnie.


Inne drobne usługi budowlane, które możemy dla Ciebie wykonać


Naszym celem jest działanie na wysokim poziomie – dosłownie i w przenośni – dlatego też rozszerzyliśmy zakres usług poza malowanie dachów. Dzięki temu możesz kompleksowo zadbać o swój budynek, współpracując z jedną firmą zajmującą się wszystkimi niezbędnymi zadaniami.


Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

  • malowanie dachów (Bochnia, Kraków, Skawina, Wieliczka i okolice),
  • wymiana rynien i śniegołapów,
  • drobne remonty i prace naprawcze dachów,
  • czyszczenie i malowanie elewacji,
  • renowacja podjazdów z kostki brukowej,
  • usuwanie zwałów śniegu z dachów.


Niezależnie od tego, czy zajmujemy się renowacją elewacji, czy naszym celem jest malowanie dachów w Bochni, to każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Pracujemy z najwyższą dokładnością, dbając o terminy i porządek w miejscu pracy. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy idealnie zadbają o potrzeby każdego klienta.


Jeśli więc szukasz ekspertów w malowaniu i czyszczeniu dachówek w Bochni, nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dzisiaj. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz najlepsze rozwiązania dla Twojego dachu. Sprawdź galerię zrealizowanych projektów, zapoznaj się z dostępnymi usługami i napisz do nas – zapewnimy najlepszą jakość na rynku.


Zapraszamy do współpracy!

author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!