Profesjonalne malowanie i czyszczenie dachu to kluczowe działania w zachowaniu jego estetyki oraz funkcjonalności. Warto powierzyć te zadania specjalistom, którzy, dysponując nowoczesnym sprzętem, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, potrafią zapewnić najwyższą jakość usług.
Przekłada się to nie tylko na estetyczny wygląd, ale również na trwałość pokrycia dachowego, które pod odpowiednim nadzorem będzie służyło bezusterkowo przez długie lata.
Bez względu na to, czy Twój dach pokrywają dachówki, blacha, czy inny materiał, to różnego rodzaju zanieczyszczenia i upływający czas mogą negatywnie się na nim odbić. Warto więc zadbać o dach poprzez jego malowanie i regularne czyszczenie. Dzięki temu można uniknąć kosztownych napraw i przedłużyć trwałość dachu.
Nasza firma działa w branży od długich lat, a wykonane prace na terenie całej Polski, pozwoliły nam nabyć niezbędnych umiejętności, dzięki którym możemy podjąć się nawet najbardziej skomplikowanego zadania. Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy i oddaj swój dach w najlepsze ręce!
Nasza oferta jednak nie kończy się na dachach. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z konserwacją i renowacją zewnętrznych elementów budynku, dzięki czemu możesz poddać swój dom kompleksowej odnowie.

Malowanie elewacji i czyszczenie kostki brukowej, czyli inne usługi naszej firmy

Wiele firm ogranicza swoją działalność do wąskiego zakresu działań, jednak my stawiamy na kompleksowe podejście, które sprawia, że klient może lepiej zadbać o swój dom i jego otoczenie. Zadowolone opinie dotychczasowych odbiorców potwierdzają, że takie działania mają sens.
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Zobacz pełną ofertę poniżej!
  • Montaż i naprawa systemów rynnowych oraz śniegołapów.
  • Instalacja pokryć dachowych z dachówki, blachy i innych materiałów.
  • Izolacja i hydroizolacja dachów.
  • Malowanie elewacji.
  • Czyszczenie kostki brukowej (podjazdy, parkingi itd).
  • Odśnieżanie dachów.

Ponadto, nasi klienci mogą liczyć na pełne doradztwo w zakresie wyboru materiałów oraz technik zabezpieczeń, co pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów przy jednoczesnym uwzględnieniu domowego budżetu.
W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia i technologie, co pozwala nam na dokładne i szybkie wykonanie usługi. Dodatkowo, jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów i zwracamy dużą uwagę na ich specyficzne wymagania.
Zapewniamy konkurencyjność cenową, co w połączeniu z terminowością realizacji zleceń i gwarancją długotrwałych efektów sprawia, że współpraca z nami to wybór, który daje naszym klientom poczucie pewności i zadowolenia. O tym jednak najlepiej przekonać się osobiście, do czego zachęcamy.
Chcesz nam zlecić malowanie elewacji, impregnację dachówki lub inne usługi? Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a zapewnimy bezpłatną wycenę i doradztwo merytoryczne.
Słomniki i okolice (śląskie i małopolskie miejscowości) to główny obszar naszych działań, więc po ustaleniu szczegółów współpracy, będziemy mogli szybko przejść do działań. A ostateczny efekt na pewno Cię zadowoli!
author image

Anta Company

author image

Paweł Nowak

Profesjonalne wykonanie wysokiej jakości materiały Terminowo wykonana usługa.Bardzo polecam !!!!

author image

elgos

Zleciłem naprawę i malowanie dachu. Ekipa dotarła w umówionym terminie, praca wykonana została szybko i bardzo starannie. Dodatkowo fachowcy założyli na dachu śniegołapy, które będą wstrzymywały zsuwający śnieg. Efekt końcowy bardzo dobry. Teraz dach wygląda jak nowy. Polecam serdecznie firmę: ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW

author image

Bogusław Guzik

Bardzo profesjonalna firma polecam

author image

Tomasz Podgórski

FIRMA ALPIN SZOSTEK MALOWANIE DACHÓW W SPOSÓB SOLIDNY, PROFESJONALNY I TERMINOWY DOKONAŁA RENOWACJI DACHU NA MOIM DOMU. JESTEM BARDZO USATYSFAKCJONOWANY REZULTATEM I BEZ ZASTRZEŻEŃ REKOMENDUJĘ USŁUGI TEJ FIRMY PRZYSZŁYM KONTRAHENTOM. TOMASZ PODGÓRSKI, KRAKÓW UL. CHABROWA 3

author image

Ula Ponikiewska

Wymiana rynien po zerwaniu przez śnieg i lód. Wszystko na czas zgodnie z umową i wyceną. Firma zna się na rzeczy, godna polecenia

author image

Anna Tucka

Firma Alpin Szostek malowała u mnie dach prawie rok temu. Bardzo gorąco ich polecam. Szybka wycena, szybka realizacja. Dach profesjonalnie umyty i pomalowany. Nic nie dzieje się z farbą. Wygląda pięknie. Panowie bardzo mili. Super firma!

author image

Celina Polak

Szybka i profesjonalna usługa z gwarancją wykonania. Dach wyczyszczony i pomalowany w trzy dni, plus drobne naprawy poszycia dachowego . Z całą pewnością polecam.

author image

Jacek Jarosz

Firma godna polecenia, dach jak nowy. Do pracy podchodzą rzetelnie. Polecam

author image

Marzena Matuszewska

author image

Tomasz Matuszewski

Firma i świadczone przez nią usługi charakteryzuje profesjonalizm , solidność i przystępne ceny. Skorzystałem z ich usług przy uszczelnianiu kominów czyszczeniu dachu i obróbkach blacharskich. Polecam w 100 % usługi tej firmy

author image

Pawel Gracjasz

author image

Bartosz Wnuk

Fachowo wykonana zmiana gontów dachowych oraz malowanie stromego dachu. Sprawnie wykonane zlecone prace.

author image

Marek Domagalski

author image

Sławomir Gigiewicz

Dach pomalowany profesjonalnie. Czasu na wykonanie zlecenia było mało- ale firma stanęła na wysokości zadania. Polecam!